Over Energie Verbeke

Energie Verbeke is 12 jaar geleden als een onafhankelijke activiteit voort gegroeid uit een interne R&D-activiteit die het potentieel van geothermie in België moest analyseren.  Al snel stelden we vast dat de expertise die Group Verbeke had in geologie en geotechniek een basis vormde voor een grote opportuniteit. Ons peloton aan geologen en ingenieurs werd uitgebreid met specialisten in energietechnieken en thermodynamica om de link tussen grond en energie volledig te kunnen beheersen.

Razendsnelle ontwikkelingen, innovaties en gedurfde investeringen zorgden ervoor dat wij ons reeds na enkele jaren de referentie konden noemen met een duidelijke missie :

“Geothermie maakt deel uit van de toekomst. Ze is een gefundeerde oplossing voor velen en ze moet dus beschikbaar zijn voor iedereen die ze nodig heeft.”

Het vertrouwen van het breed publiek in de techniek is daarvoor onlosmakelijk en dit vertrouwen kunnen we enkel winnen door:

  • kennis te verspreiden
  • zorgen dat installaties kwalitatief zijn en zich in rendabiliteit bewijzen
  • we ieder probleem/fout op de weg durven erkennen en volharden in de oplossing

Verbeke is daarom de partner waarop u kunt vertrouwen.

Voor wie?

Architect / Studiebureau

Reeds 35 jaar maken duizenden architecten en studiebureaus deel uit van ons netwerk. Ze zijn hoog gewaardeerd en trouwe partners.


Professionelen

Of het nu de boeiende residentiële markt, kantoorgebouwen of gigantische bouwprojecten betreft, voor ieder van uw behoeftes hebben we expertise in huis.


Particulieren

U bent de eindklant, de gebruiker en de barometer van ons werk. Als u niet tevreden bent, dan doen wij ons werk niet goed en doen wij de geothermie geen eer aan.


35


werknemers

1250


klanten

1850


projecten

2006


sinds

Energie Verbeke team

  • Elke Bostyn

    Administratie en backoffice

  • elke.bostyn@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Jacob Degrande

    Verantwoordelijke sales

  • jacob.degrande@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Matthew Lowe

    Projectleider

  • matthew.lowe@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Robin Vlieghe

    Projectdirecteur

  • robin.vlieghe@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Aaron Verleysen

    Projectleider

  • aaron.verleysen@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Bjorn Verhaeghe

    Technical support en planning

  • bjorn.verhaeghe@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10

  • Ulysse Lelay

    Verantwoordelijke Franse markt

  • ulysse.lelay@verbeke.com
  • +32(0)56 54 93 10